facebook
×
ustroń ustroń
USTRON.COM – Internetowy Informator

Ustroń » noclegi

Jednym z rodzajów turystyki wiejskiej, znanej w Polsce od dawna jako wczasy pod gruszą jest agroturystyka. Polega ona m. in na formie wypoczynku u rolnika, na terenie funkcjonującego gospodarstwa. Duża ilość mniejszych miejscowości oraz ciekawe, naturalne krajobrazy oraz czyste powietrze w okolicy Ustronia przyczyniły się do powstania wielu gospodarstw agroturystycznych. Dzięki bliskości przyrody oferują one wypoczynek w przyjaznym, spokojnym otoczeniu.

Agroturystyka

AGROTURYSTYKA DOLINA CISZY

+48 33 854 17 22
AGROTURYSTYKA DOLINA CISZY

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest 4 km od miasta w dolinie Dobki, znanej z czystych potoków i pięknej okolicy nasyconej wspaniałymi widokami, uroczymi lasami, w których można spotkać wszelakie stworzonka, jak i pięknymi polanami i łąkami, na których można rozłożyć koc i oddać się odpoczynkowi przy śpiewie ptaków. W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne, rowerowe oraz całoroczne wyciągi krzesełkowe na Czantorii i Palenicy.

Ekskluzywna agroturystyka GAJÓWKA

Ekskluzywna rezydencja agroturystyczna - Gajówka położona jest w zacisznym miejscu w Beskidzie Śląskim, na obrzeżach Ustronia i Skoczowa. Obiekt oferuje ekskluzywne apartamenty i pokoje gościnne, łącznie 35 miejsc noclegowych. W każdym pokoju znajdują się natryski, WC i sprzęt TV. Codziennie świeże, domowe jedzenie: śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu. Główną atrakcją obiektu jest dwupoziomowa kryta strzelnica sportowo-bojowa o powierzchni ok 1000m2.

Agroturystyka ANNA WIESŁAW PIERÓG

STRYSZAWA , malownicza wieś położona około 500 m.npm.w dolinie potoku Stryszawka u stóp Beskidu Małego,Średniego i Wysokiego.Świerkowo-bukowe lasy,źródlana woda,czyste powietrze,cisza-tworzą niepowtarzalny mikroklimat o dużych walorach zdrowotnych,przyciągając ludzi szukających ciszy i spokoju.

Agroturystyka POD PSEM Jadwiga i Marian Dudys

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych w dwóch budynkach (łazienka w korytarzu), posiadamy również apartament 4 - osobowy z kuchnią i łazienką.

Agroturystyka RENA

+48 33 85 27 466
Agroturystyka RENA

Agroturystyka "Rena" znajduje się w miejscowości Kisielów, w okolicy czterech największych miast Śląska cieszyńskiego- Cieszyna, Skoczowa, Ustronia i Wisły. Bliskość drogi ekspresowej S1 prowadzącej do granicy państwa z Republiką Czeską zapewnia wszystkim szybki i wygodny dojazd.