facebook
×
ustroń ustroń
USTRON.COM – Internetowy Informator

Ustroń Restauracje/Bary

Wyniki wyszukiwania

Karczma BIESIADNA

+48 33 856 48 48
Karczma BIESIADNA

Położona na terenie kompleksu "Górski Park Równica" 2- poziomowa Karczma Biesiadna otwiera dla gości swe kameralne wnętrza, gdzie przy kominku, słuchając góralskiej nuty, można skosztować przysmaków kuchni regionalnej i domowej.

ANGEL'S LIVE MUSIC CLUB

+48 33 854 42 33
ANGEL'S LIVE MUSIC CLUB

Angel's Live Music Club to lokal, w którym organizuje się wszelkiego typu imprezy okolicznościowe. Podczas wydarzenia, niezależnie od jego charakteru podaje się bardzo dobre jedzenie, serwowane w różnych zakątkach świata. W menu oprócz domowych hamburgerów można znaleźć też steki, ostrygi, owoce morza i ryby mórz południowych. Godziny otwarcia: 12.00 - do ostatniego gościa

BAR POD LASEM

+48 33 858 75 22
BAR POD LASEM

Zapraszamy do naszego baru U nas zjesz tanio a przede wszystkim smacznie. Jeśli chcesz poznać nasze menu zadzwoń a najlepiej odwiedź nas osobiście i przekonaj się jak u nas wszystko smakuje.

Gospoda POD CZANTORIĄ

+48 033 854 51 23
Gospoda POD CZANTORIĄ

Gospoda "Pod Czantorią" to regionalna restauracje położona u stóp góry Czantoria w mieście Uzdrowisku Ustroń. Położenie tej miejscowości doskonale predysponuje ją do miana Bramy Beskidów.

KARCZMA GÓRALSKA

+48 603 879 873
KARCZMA GÓRALSKA

Karczma Góralska znajduje się w Ustroniu jedynym na Podbeskidziu mieście o charakterze uzdrowiskowym, malowniczo położonym w dolinie rzeki Wisły, wśród gór Beskidu Śląskiego.

KARCZMA WRZOS

+48 33 858 86 54
KARCZMA WRZOS

Karczma powstała dzięki zamiłowaniu Właściciela do najlepszych tradycji góralskiej biesiady i kulinarnych rozkoszy regionalnej kuchni oraz dzięki niezwykłemu kunsztowi beskidzkich cieśli i kamieniarzy, których pracę nasi Goście mogą docenić odwiedzając Karczmę i Cukiernię "Wrzos".

Restauracja-Pizerria MELISSA

+48 33 854 30 91
Restauracja-Pizerria MELISSA

Restauracja i Pizzeria MELISSA została założona w roku 1993 przez małżeństwo Polsko - Włoskie Marię Pinkas i Francesco Balice.

PIZZERIA QUATRO

+48 795 492 125
PIZZERIA QUATRO

Pizza, zupy, dania obiadowe, placki ziemniaczane z blachy, makarony, dania rybne, frytki, ziemniaki, surówki, sałatki, desery, napoje, piwo. Katering.

SIELANKA Restauracja i pokoje

Restauracja SIELANKA to wnętrza o różnorodnym charakterze i klimacie. Główna sala z masywnym i stylizowanym barem, z wnęką prezentującą szeroki wybór win oraz z piecem chlebowym utrzymana jest w stylu szlacheckiego dworku. Na szczególną uwagę zasługuje stary, drewniany strop.

Zajazd U GOŚCIA

+48 508 016 063
Zajazd U GOŚCIA

Serdecznie zapraszamy do zajazdu "U Gościa" znajdującego się w Ustroniu, Rynek 6/5.

NA KĘPIE Restauracja i Pokoje

Jadąc obwodnicą przez Ustroń w kierunku Wisły nie sposób nie zauważyć uroczego , rodzinnego zajazdu "na kępie".