facebook
×
ustroń ustroń ustroń
USTRON.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy
ino zajrzyj
B3 olympic

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Aktualności

  • W sobotę 01 lipca w amfiteatrze ustrońskim o godz. 18:00 zagra Orkiestra Rozrywkowa KURCBEND pod kierownictwem Henryka Krótkiego (w repertuarze Abby, Orkiestry Glena Millera, Franka Sinatry, Stinga, Elvisa Presleya, The Beatles, Maryli Rodowicz, Czesława Niemena i in.) oraz Orkiestra Dęta GOLESZÓW BAND z wokalistami pod kierownictwem kapelmistrza Grzegorza Grodzkiego w repertuarze tanecznym, rozrywkowym i muzyki filmowej. więcej»

  • Start biegu w niedzielę, na ustrońskim rynku o godz. 06:00. Trasa: Ustroń, Czantoria Mała i Wielka, Soszów Mały i Wielki, Stożek Mały i Wielki, Kiczory, Kubalonka, Stecówka, Przysłóp, Barania Góra, Magurka Wiślańska, Malinów, Przełęcz Salmopolska, Trzy Kopce, Orłowa, Równica, Ustroń. Opłata startowa: 50 zł (płatne przy zgłoszeniu) więcej»

  • Wielkie otwarcie Sezonu Uzdrowiskowego 2017. Gwiazdami imprez organizowanych w Ustroniu będą m.in.: zespół PERFECT, kabaret NOWAKI, ANDRZEJ RYBIŃSKI oraz zespół AVOKADO. więcej»

  • Koncert zespołu Weekend będzie główną atrakcją majówki w barze Utropek. Zespół zagra 02 maja o godz. 17:00 ( wejściówka na koncert zespołu WEEKEND kosztuje 15 zł / os.-  szczegóły pod nr tel. 510 077 111). więcej»

  • Dzień Otwarty Sportu odbywać się będzie na parkingu przy Alei Legionów (ul. 3 Maja). W programie imprezy m.in. trening otwarty Ustrońskiej Szkoły Narciarstwa Biegowego , trening otwarty Ustrońskiej Szkoły MTB, testy opon, nartorolek, rolek, sprzętu Street Surfing, kiermasz sprzętu sportowego, ekspozycja nart biegowych i nartorolek klasy mistrzowskiej, pokazy serwisowania nart biegowych. pokazy serwisowania sprzętu kolarskiego. więcej»

  • Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego zaprasza na IX Mistrzostwa Ustronia w Sprintach Narciarskich w stylu klasycznym na Nartorolkach. Impreza odbędzie się w sobotę 29 kwietnia 2017r., start godz. 12:00 Biuro Zawodów: parking przy Alei Legionów (obok stacji benzynowej CPN przy ul. 3 Maja Szczegóły imprezy na stronie www.nartki.org   więcej»

  • Ustrońska Majówka potrwa aż 5 dni. Oficjalne otwarcie nastąpi w piątek 28 kwietnia na stawie kajakowym akcją "Płyniemy Polsko", która ma zwrócić uwagę na chorobę dzieci dotkniętych autyzmem. Ponadto w sobotę 29 kwietnia na rynku ustrońskim odbędą się warsztaty z samoobrony w godz od 13:00 do 14:30, od 15:00 do 16:00 wiosenna zumba. W Ustroniu Jaszowcu od godz. 15:00 odbedzie się Festyn Wiankowy a w programie...więcej»

  • Ośrodek Wypoczynkowy "Kolejarz" w Ustroniu Jaszowcu zaprasza na Seminarium Sport i Zdrowie , które odbędzie się 28 kwietnia 2017r. o  godz. 17:00. W programie spotkania m.in. diagnozowanie i leczenie kontuzji, określenie stopnia urazowości, plany treningowe, suplementacja i dietetyka w sporcie, badania wysiłkowe, konsultacje i testy. więcej»

  • Bezpłatna nauka gry w hokeja dla dzieci

   W niedzielę 26 lutego 2017r., o godz. 11:00, na ustrońskim lodowisku przy Al. Legionów 3, odbędzie się bezpłatna nauka gry w hokeja dla dzieci. Naukę gry od podstaw poprowadzą profesjonalni trenerzy i instruktorzy. Istnieje możliwość wypożyczenia dla dziecka łyżew oraz kasku (w kwocie: 3 zł za godzinę). więcej»

  • Miasto Ustroń zaprasza na prawdziwą Fiestę kubańską na ustrońskim rynku, która rozpocznie się w sobotę 25 lutego 2017r. o godz. 15:00. W programie: koncerty, nauka podstaw tańców kubańskich oraz niespodzianki. Wstęp wolny. więcej»

  • Etno-Chata "ToPolej" przy ul. Wiejskiej 22a w Goleszowie zaprasza na Karnawał z Fanfara Transylwania w niedzielę 19 lutego 2017r., który rozpocznie się o godz. 18:00. Fanfara Transylwania to znana bałkańska orkiestra dęta złożona z rodowitych cygańskich muzyków z rumuńskiej wioski Cugir z Transylwanii, krainy hrabii Drakuli. więcej»

  • 18 lutego 2017r. o godz. 20:00 w Hotel Olympic rozpocznie się Ustroński Charytatywny Bal Sportu, na który serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych "Stowarzyszenie Wspólnie dla Ustronia". Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na wsparcie młodych sportowców z Ustronia. więcej»

  • W sobotę 18 lutego 2017r.o godz. 18:00 na lodowisku przy Al. Legionów 3 odbędzie się dyskoteka na lodzie, którą poprowadzi DJ DREAD. Organizatorem imprezy jest Miasto Ustroń.   więcej»

  • W sobotę 18 lutego 2017r. na Czantorii - wyciąg Solisko- odbędą się zawody w narciarstwie alpejskim o puchar Stowarzyszenia Rekreacyjno - Sportowego "Czantoria". Zawody są jedną z eliminacji do dwunastej edycji Pucharu Beskidzkich Groni w narciarstwie Alpejskim.   więcej»

  • Impreza rozpocznie się o godz. 20:00. Oprawą muzyczną zajmie się DJ Dread, Grająca Szafa ( Muzyka na żywo lata 70-te, 80-te, 90-te). Planowany jest również napad zbójników! Nowy Rok przywitany zostanie pokazem laserowym "Światło i dźwięk". więcej»

  • 29 grudnia o godz. 18:00 w sali widowiskowej MDK Prażakówka odbędzie sie Ekumeniczny Koncert Kolęd. Wystąpią: Estrada Ludowa „Czantoria” - dyrygent Danuta Zion-Ciuk, Chór Katolicki „Ave” - dyrygent Alicja Adamczyk, Ustrońskich Chór Ewangelicki - dyrygent Paweł Branc, Janusz Śliwka z gośćmi: Karoliną Kidoń, Marleną Janik i Marią Górniok – Matulą.   więcej»

  • Jarmark Świąteczny na ustrońskim rynku będzie można odwiedzać od 10 do 29 grudnia. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych - uroczyste rozświetlenie choinki ( 10.12.2016r.), lokalne specjały,  mnóstwo warsztatów, koncertów, wspólnego śpiewania kolęd. więcej»

  • Jeden z najtrudniejszych biegów górskich w Polsce. Suma przewyższeń to ponad 5000 m! Zapisy: www.beskidzka160naraty.pl   więcej»

  • Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Ustroń zapraszają na 27. Bieg Legionów, którego trasa przebiegać będzie Aleją Legionów, Bulwarami nad Wisłą, lewym brzegiem rzeki Wisły, kładką Ustroń Nierodzim, prawym brzegiem rzeki Wisły, mostem na ul. Kuźniczej, ulicą Sportową i ponownie Aleją Legionów. Bieg na dystansie 10km. więcej»

  • Downhill City Tour

   01 października wystartuje o godz. 11:00 w Ustroniu - Zawodziu impreza dla sympatyków jazdy wyczynowej na rowerze - Downhill City Tour. W trakcie samej imprezy działać będzie także miasteczko dla kibiców  z wieloma atrakcjami dla rodzin z dziećmi i nie tylko - m.in. pumptrack, mini przedszkole, foodtracki, konkursy z nagrodami. więcej»