facebook
×
ustroń ustroń
USTRON.COM – Internetowy Informator

Ustroń Wyciągi

Wyniki wyszukiwania

Kolej Linowa CZANTORIA

+48 33 854 35 50
Kolej Linowa CZANTORIA

Całoroczna Kolej Linowa Czantoria w Ustroniu. Ośrodek położony w Ustroniu w Beskidzie Śląskim na północnym zboczu Wielkiej Czantorii. Górna stacja ośrodka znajduje się na polanie Stokłosica, na wysokości 851 m n.p.m. Czynna przez cały rok Kolej Linowa Czantoria to miejsce pokoleniowe. Czteroosobowe, wygodne kanapy kolei wywożą tysiące turystów pieszych w górne partie Beskidów. Zimą, dla miłośnikom narciarstwa i snowboardu Czantoria oferuje jedne z najdłuższych tras narciarskich w Beskidach. Wielka Czantoria to bez wątpienia Królowa beskidzkich szczytów.

Stacja Narciarska WHITE PARK PALENICA

Stacja Narciarska White Park Palenica w Ustroniu to doskonale przygotowane i oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, na które można dojechać darmowym SKI-BUSem. Na kompleks Stacji Narciarskiej składają trasa o średni stopniu trudności z rozwidleniem na dwa przejazdy w dolnej części trasy głównej oraz wyciągi dla początkujących na przeciwległym stoku.

PONIWIEC MAŁA CZANTORIA

+48 33 854 32 10
PONIWIEC MAŁA CZANTORIA

Poniwiec Mała Czantoria to całoroczny ośrodek turystyczny położony u stóp Małej Czantorii. Od 2013 roku działa tu 4-osobowa nasza kolej linowa o przepustowości 1500 os./godz. Wzdłuż kolei prowadzi trasa narciarska o długości 900 m, która jest naśnieżana i ratrakowana. Zimą narciarze mogą korzystać z oświetlanej trasy do godziny 21:00. Przy dolnej stacji działa wyciąg dla dzieci oraz adeptów narciarstwa i snowboardu. Dla entuzjastów freestylu powstał oświetlony i naśnieżany snowpark z przeszkodami przy górnej polanie. Na terenie ośrodka znajdują się szkoły narciarskie i snowboardowe oraz wypożyczalnia sprzętu.

Stacja Narciarska ZAGROŃ

+48 728 312 322
Stacja Narciarska ZAGROŃ

Stacja Narciarska Zagroń to idealne miejsce dla osób ceniących sobie swobodę zjeżdżania. Niewątpliwie największym atutem trasy jest jej szerokość, jest to bowiem najprawdopodobniej najszersza trasa narciarska w Polsce. Sama trasa jest stosunkowo łagodna, ale dzięki wyjątkowej szerokości pozwala na naprawdę bardzo przyjemną jazdę.

Ośrodek Narciarski ZŁOTY GROŃ

Ośrodek Narciarski Złoty Groń położony jest w malowniczej wsi Istebna, w dorzeczu Olzy. Wyjątkowy mikroklimat sprawia, że śnieg utrzymuje się od listopada do kwietnia, a temperatura jest o kilka stopni niższa, niż w pobliskich miejscowościach. Miłośnicy sportów zimowych mają do dyspozycji bardzo dobrze przygotowane i szerokie trasy o zróżnicowanym stopniu trudności.